środa, 15 października 2014

Targi outsourcingu dla biznesu

Jeżeli nadal zastanawiacie się nad usługami outsourcingowymi dla Twojego biznesu, macie niepowtarzalną okazję udziału w Targach Outsourcingu, które będzie miało miejsce w dniach 16-17 października bieżącego roku.  Warszawskie Centrum EXPO XXI, będzie miejscem jednego z najbardziej prestiżowych wydarzeń tego roku w Polsce!

Będzie to wydarzenie na skalę europejską o biznesowym charakterze imprezy, mające na celu prezentację różnorodnej gamy usług outsourcingowych, przeznaczonych dla przedsiębiorców, właścicieli firm oraz osoby rozwijające swój biznes. Jednym słowem usług dla wszystkich poszukujących rozwiązań optymalizujących procesów swojej działalności.

W ciągu tych dwóch dni w czasie trwania targów odbędą się liczne prelekcje o edukacyjnym charakterze, prowadzone przez najlepszych przedstawicieli branży outsourcingowej. Podczas spotkań, odwiedzający targi będą mieli możliwość zapoznania się z ofertą firm każdej z branż, nawet przedsiębiorców reprezentujących najmniejszy biznes. Na targach outsourcingowych będzie miała również miejsce konferencja dotycząca najważniejszych tematów z zakresu IT, Logistyki, Call Center i HR.

Jeżeli jesteście zainteresowani udziałem w targach outsourcingowych, zmianami strukturalnymi bądź sposobami zminimalizowania kosztów swojej firmy, będzie mieli ku temu wyjątkową okazję już w najbliższych dniach. Uczestniczyć będą w tym wydarzeniu znaczące firmy na Polskim rynku.

Więcej informacji znajdziecie na stronie http://savoir.com.pl
Bądź kontaktując się z nami telefonicznie: 22/ 208 27 04

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz